Informace

 
 
 
Úvod > Informace
 
Prodejna i e-shop jsou uzavřeny

Prodejna i e-shop jsou do odvolání zavřeny kvůli aktuální situaci.

 
 

O nás

 

Naše společnost se specializuje na karneval a karnevalové masky - půjčování a prodej karnevalových kostýmů a různých doplňků k nim, jako jsou klobouky, paruky, křídla, čertovské rohy, pirátské sety, čelenky a pod. 
 
V současnosti máme v nabídce cca 1 700 různých masek pro dospělé a děti od dvou let v různých kategoriích a velikostech. V nabídce jsou klasické pohádkové masky - pricezné, Červená karkulka, čarodějka, čert, Sněhurka, různá zvířátka atd. jakož i moderní masky Spiderman, Superman, různí bojovníci, Shrek. Stejně jsou k dispozici masky na různé příležitosti jako Halloween, Vánoce.
 
Společnost má půjčovnu na Jurigovom nám. 2 v Karlově Vsi, Bratislava, tel.: 00421 948 156 000. Zde jsou umístnené všechny dospělé, teenagerské a dětské karnevalové masky a kostýmy. 
 

Půjčovna - návod a ceník


PŮJČOVNA (je pouze v BRATISLAVĚ):
- karnevalové masky dospělé, teenagerské a dětské - Jurigovo nám. 2, Karlova Ves, Bratislava
 
 
Postup při půjčování kostýmů a podmínky vrácení kostýmů
 
Karnevalové masky se půjčují den před nebo v den konání akce/karnevalu a vracejí se den po akci/karnevalu do 15:00 hod. (pondělí - pátek) nebo do 13:00 hod. v sobotu. Masky a kostýmy se půjčují pouze na základě osobní návštěvy prodejny - půjčovny. Pokud termín vrácení (den po akci/karnevalu) padne na neděli, den vrácení kostýmu/ů se posune na pondělí do 15:00 hod., příp. je možné si termín vrácení dohodnout na neděli na adresu Novosvetská 41/d po předchozí telefonické dohodě s Marií Bonovou na 0905 340 535. Karnevalový kostým není třeba vyčistit.
 
Objednávku/rezervaci je možné uskutečnit POUZE OSOBNĚ (telefonická ani emailová objednávka nebude akceptována). Zarezervováním kostýmu po jeho odzkoušení Vám bude účtována záloha 5 €, která Vám bude odečtena při vyzvednutí kostýmu z částky za půjčení. Zrušení rezervace kostýmu telefonicky, emailem nebo osobně akceptujeme do pěti pracovních dnů před Vaší akcí, na kterou jste si konkrétní kostým zarezervovali.
Masky jsou vyrobeny v různých zemích s různým velikostním číslováním, proto je nezbytné si masku osobně vyzkoušet přímo v půjčovně karnevalových masek a kostýmů - na Jurigovom nám. 2, Karlova Ves, Bratislava, kde jsou všechny dospělé, teenagerské a dětské karnevalové masky a kostýmy.
 
 
Ceník
 
Standardní cena za půjčení dětských masek je od 7 € do 12,50 €, teenagerských od 12,50 € do 17 €, dospělých 17 €. Luxusní divadelní kostýmy se pohybují od 20 € do 50 €, kostýmy Santa Claus od 35 € do 60 €, andělé a čerti od 17 € do 25 €. Záloha na běžný kostým je 20 €, na kostým Santa Claus 50 €. Záloha se vrací při vrácení karnevalového kostýmu. Při půjčování na delší dobu se cena stanoví dohodou. 
 

Prodejny

 

1. provozovna - půjčovna kostýmů pro dospělé, teenagery a děti a prodejna:
Jurigovo náměstí 2
841 05 Bratislava
Slovenská republika
 
tel.: +421 948 156 000
email: info@masky.sk
 
Otevírací doba:
Zimní období:
Po - Pá: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: zavřeno
Letní období (orientačně: květen - září, přesné termíny jsou uvedeny v části Půjčovna ve všech kategoriích):
Po - Pá: 9:00 - 16:30
So, Ne: zavřeno
 
Tato prodejna slouží zároveň jako odběrné místo pro e-shop www.masky.cz.