Půjčovna - návod a ceník

 
 
 
Úvod > Informace > Půjčovna - návod a ceník
 
Prodejna i e-shop jsou uzavřeny

Prodejna i e-shop jsou do odvolání zavřeny kvůli aktuální situaci.

 
 

Půjčovna - návod a ceník


PŮJČOVNA (je pouze v BRATISLAVĚ):
- karnevalové masky dospělé, teenagerské a dětské - Jurigovo nám. 2, Karlova Ves, Bratislava
 
 
Postup při půjčování kostýmů a podmínky vrácení kostýmů
 
Karnevalové masky se půjčují den před nebo v den konání akce/karnevalu a vracejí se den po akci/karnevalu do 15:00 hod. (pondělí - pátek) nebo do 13:00 hod. v sobotu. Masky a kostýmy se půjčují pouze na základě osobní návštěvy prodejny - půjčovny. Pokud termín vrácení (den po akci/karnevalu) padne na neděli, den vrácení kostýmu/ů se posune na pondělí do 15:00 hod., příp. je možné si termín vrácení dohodnout na neděli na adresu Novosvetská 41/d po předchozí telefonické dohodě s Marií Bonovou na 0905 340 535. Karnevalový kostým není třeba vyčistit.
 
Objednávku/rezervaci je možné uskutečnit POUZE OSOBNĚ (telefonická ani emailová objednávka nebude akceptována). Zarezervováním kostýmu po jeho odzkoušení Vám bude účtována záloha 5 €, která Vám bude odečtena při vyzvednutí kostýmu z částky za půjčení. Zrušení rezervace kostýmu telefonicky, emailem nebo osobně akceptujeme do pěti pracovních dnů před Vaší akcí, na kterou jste si konkrétní kostým zarezervovali.
Masky jsou vyrobeny v různých zemích s různým velikostním číslováním, proto je nezbytné si masku osobně vyzkoušet přímo v půjčovně karnevalových masek a kostýmů - na Jurigovom nám. 2, Karlova Ves, Bratislava, kde jsou všechny dospělé, teenagerské a dětské karnevalové masky a kostýmy.
 
 
Ceník
 
Standardní cena za půjčení dětských masek je od 7 € do 12,50 €, teenagerských od 12,50 € do 17 €, dospělých 17 €. Luxusní divadelní kostýmy se pohybují od 20 € do 50 €, kostýmy Santa Claus od 35 € do 60 €, andělé a čerti od 17 € do 25 €. Záloha na běžný kostým je 20 €, na kostým Santa Claus 50 €. Záloha se vrací při vrácení karnevalového kostýmu. Při půjčování na delší dobu se cena stanoví dohodou.